אסתטיקה דנטלית

 
בעידן שלנו, ובמיוחד בעשור האחרון, דרישות המטופלים עלו משמעותית: לא מספיק שרופא השיניים יבצע טיפולים ברמה גבוהה ומקצועית, הוא צריך גם לשמור להתאים למטופל פתרונות שיתאימו לו גם מהבחינה הרפואית, גם מהבחינה האסתטית וגם מהבחינה הכלכלית.
 

אסתטיקה דנטלית

 
במרפאה תיהנו ממגוון רחב של אפשרויות לשיפור המראה האסתטי של הפה
 

שחזורי שיניים E MAX וקומפוזיט מהדור החדש

 
תכירו את המילה האחרונה בתחום הכתרים – כתרי אי מקס. כתרים אלה יוצרים מראה אסתטי מושלם, אחד לאחד של השן האמיתית שלכם, והם עשויים מחומר איכותי שמחזיק מעמד לאורך זמן. מאחר ומדובר בחומר בעל שקיפות שדומה לשיניים שלנו, מגוון צבעים ושאינו מערב מתכות בבסיסו, מדובר בחומר איכותי ביותר, גם בהשוואה לכתרי זירקוניה. שיטה זו אידיאלית עבור אנשים שצריכים לשקם את הפה באמצעות כתרים, להשלים שיניים שנשברו או נהרסו בגלל עששת, חבלה, סדקים ושברים.
 

ציפויים מיידיים בשיטת COMPONEER - במפגש אחד בלבד

 
קומפוניר מאפשרת ליצור חיוך מושלם בפגישה אחת בלבד. השטה החדשה שהגיעה משוויץ כובשת את הארץ בסערה, ומתאימה לכל מי שמפנטז על חיוך מושלם וצחור כמו בפרסומות. השיטה הזו מאפרת לשמור על החומר הטבעי של השן, ליצור חיוך לבן ללא כאבים וליהנות מאסתטיקה גבוהה של החומר לאורך זמן, וכל זה במחיר זול יחסית בהשוואה לשיטות אחרות כמו לימנייט או לומינירז וכו'.
 

שיקום קבוע באמצעות כתרי זירקוניה ולמינייט חרסינה

 
השיטה הוותיקה של הכוכבים שעוזרת להם לשמור על חיוך יפה, נקי ולבן קבוע. כתרי זריקוניה מעניקים לשיניים מראה טבעי ואסתטי ללא בסיס מתכתי. גם למינייט חרסינה מאפשר לכם מאפשר לכם ליהנות מתוצאות מושלמות לחיוך מושלם. אם יש לכם שיניים מרווחות, שבורות או בעלות צבע שאינו אופטימלי, ניתן לפתור את הבעיה בקלות באמצעות ציפויי חרסינה בתהליך פשוט, קל ומהיר.
 

שחזורים (סתימות) ברמה אסתטית גבוהה

 
לאחר הסרת העששת, קיים צורך למלא את החור שנוצר. לשם כך יש צורך בסתימה. נהוג לצפות את האזור בשרף או בפלסטיק בצבע השיניים, באמצעות כימיה פשוטה. בעבר היו משתמשים בחומר אמלגם על בסיס כספית, אבל גילו כי קיימת אלרגיה רחבה לחומר זה, לכן חשבו על אלטרנטיבות. האלטרנטיבות האידיאליות כיום הן שחזורי קומפוזיט, חרסינה או אי מקס.
 

הלבנת שיניים מהירה ואיכותית

 
הלבנת שיניים, או במונח המקצועי הבהרת שיניים, היא השיטה המהירה להעניק לשיניים מראה בהיר יותר. לא תמיד ניתן להגיע לשיניים לבנות לחלוטין, ללא קשר לצבען המקורי, אך היא בהחלט מאפשרת לקבל תוצאות טובות והיא משמעותית זולה יותר בהשוואה לציפויי שיניים.
 
 
נשמח לספר לכם על שיטות נוספות של אסתטיקה דנטלית ולהתאים לכם את השיטה הטובה ביותר להשגת המטרות שלכם. לפרטים התקשרו ולתיאום ייעוץ עם המומחים שלנו: 077-3169231.