השתלת שיניים

 
מספיק יום אחד ללא שן בכדי שנבין עד כמה התחושה קשה, עד כמה חשים ערומים ועד כמה נפגמת יכולת הדיבור והאכילה. אי לכך פותחו שיטות סופר מתקדמות, כאלו שמאפשרות לזכות מחדש בשיניים החסרות ובו זמנית ליהנות מתחושה כמה שיותר טבעית.
 
 
השתלות שיניים
 
 
 
 
 
 
השתלת שיניים - ד״ר זילברשר
 
 
 
 

לאורך 30 שנה

באופן כללי השתלת שיניים מיוחסת להליך מלאכותי בו מחליפים את שורש השן במתכת (לרוב מדובר בטיטניום) שמדמה בורג, ואל השתל מחברים שן מלאכותית. מדובר בפריצת דרך משמעותית ששינתה לטובה חיים של רבים, ולמרות שהשיטה קיימת כבר 30 שנה היא עדיין ממשיכה להשתכלל, כך שלצורך הדוגמה נציין שכיום ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד - כולל עקירה, הרמת סינוס והלבשה של שן מלאכותית.

פעולות מקדימות

כמו בכול טיפול שיניים מקצועי, כך גם כאן נדרש אבחון מקצועי של מצב הפה, בחינת המצב הרפואי ובחינה של סך האפשרויות שעומדות על הפרק. בנוסף, נהוג לבחון את כמות ומצב העצם שמצויה באזור של ההשתלה (ייתכן שהממצאים יצריכו התערבות נוספת קרי הרמת סינוס) ולערוך מגוון הכנות מקדימות שמסייעות לייצר שן מלאכותית שנראית כמה שיותר טבעית.

אודות תהליך השתלת שיניים

קיימות מגוון שיטות שמתייחסות להשתלת שן, אך באופן כללי כך מתקיים התהליך: מחדירים את השתל לעצם ומקבעים אותו, מטפלים בפצע שנוצר בחניכיים, במקרה הצורך מתקינים שן זמנית ולאחר כמה חודשים חושפים את השתל ומתקינים עליו כיפת מתכת, וזאת בכדי שיתאפשר השלב הסופי – הלבשת הכתר (לרוב עשוי מחרסינה). כמו כן, לעיתים נדרש לעבור מקצה שיפורים עבור התאמה מרבית של הכתר. עם זאת, כיום ניתן לעבור את התהליך באמצעות ניתוח בודד - משמע באותו הניתוח מחדירים את כל השתלים הדנטליים וישר לאחר מכן מרכיבים את הכתרים.

יתרונות הליך השתלת שיניים

שיעורי ההצלחה של השתלת שיניים נחשבים מאוד גבוהים - עומדים על 95% הצלחה בלסת התחתונה ועל 90% הצלחה בלסת העליונה.
השתלת שיניים מציעה מענה הרבה יותר נוח לעומת התקנה של גשר - מטופלים מעידים על תחושת נוחות מרבית.
שיטה זו מאפשרת לשיניים לעמוד בעומסים הרבה יותר גדולים, לעומת פתרונות אחרים.
פתרון זה מחזיק מעמד לאורך שנים רבות.
המראה טבעי לגמרי.
השיניים הסמוכות נשמרות כהלכה, וזאת לעומת המצב שמתקיים בפתרונות חלופיים - נערך בשיניים הסמוכות שימוש מוגבר.
עם הכתר מתאפשר לאכול את כל סוגי המזונות.
אין סכנת דחייה של גוף זר, וזאת כי נעשה שימוש בחומרים סטריליים וסינתטיים.

הפתרון כבר כאן!

מכאן שאם גם לכם יש שן (אחת או יותר) שמיועדת לעקירה, טוב לדעת שתוכלו להחליף אותה בשן מלאכותית שנראית, מרגישה ומתפקדת כמו שן רגילה לכל דבר, ואף טוב לדעת שרוב הסיכויים שגם אתם מיועדים לעבור את התהליך בהצלחה. מכאן שאין להצטער על השן שאבדה ואין לאפשר לנראות של השן החסרה להעיב על הביטחון העצמי. הפתרון כבר כאן - נצלו אותו כהלכה!
 
 
 
נשמח להעניק לכם טיפול מסור ומקצועי שייתן לכם סיבה טובה לחייך. לתיאום תור במרפאה חייגו: 077-3169231.
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך