מרפאת שיניים ד"ר זילברשר - שלמות דנטלית

 
ד"ר זילברשר - מרפאת שיניים מרכזת בשבילכם את כל טיפולי השיניים במקום אחד, כדי לחסוך לך זמן ואת הצורך להתרוצץ בין מרפאות שונות. כל הטיפולים מתבצעים על ידי רופאי שיניים בעלי ניסיון עשיר בתחומם, ובדגש על סבלנות, יחס אישי והכלה.
 

פתרונות חדשניים לסובלים ממחסור בעצם

 
אנחנו מבצעים במרפאתנו מגוון רחב של טיפולים כירורגיים באמצעות מכשור מתקדם וציוד חדיש.
 

טיפולי הרמת סינוס

 
לעתים, במקרים של אובדן שיניים בלסת העליונה, העצם התומכת בשיניים נספגת עד למצב שבו אינה מסוגלת לשמש כעוגן לשתלים לצורך השתלת שיניים. כדי לתקן את המצב זה, יש צורך בטיפול להרמת הסינוס.
 
הסינוסים של הלסתות נמצאים ממש מעל לשורשי השיניים. מדובר בחלל אוויר שנמצא משני צדי האף. על מנת לאפשר את השתלת השיניים, פשוט ממלאים את העצם שנמצאת בתחתית הסינוס, במטרה ליצור גובה מספק שישמש כעוגן לשתלים. ניתוח זה מתבצע על ידי מומחה בכירורגיית פה ולסת.
 

אוגמנטציה (בניית עצם)

 
ספיגת עצם יכולה להתרחש מסיבות שונות, כגון: אובדן שיניים, מחלת חניכיים, עקירות, חבלה באזור הפה, דלילות בעצם הלסת ועוד. בתהליך זה בונים עצם תלת ממדית במטרה לתקן פגמים אסתטיים בלסת או כדי לאפשר התקנת שתלים. בהליך זה מוסיפים למטופל עצם באזור הלסת, במקום שבו היא חסרה.
 

ניתוחי חניכיים

 
מחלות, דלקות ובעיות אחרות וחניכיים הן נפוצות ביותר, ולמעשה כ- 80% מהאוכלוסייה בישראל סובלים מהן. בעיות בחניכיים עלולות לגרום למגוון בעיות נלוות, כגון: נסיגת חניכיים, דימום בזמן צחצוח ואכילה, שיניים מתנדנדות, ריח רע מהפה, רגישות לקור ולחום, נפיחות, אודם וגם לאובדן שיניים.

חשוב מאוד לשמור על בריאות החניכיים שלנו. לא רק בגלל הרצון שלנו בחיוך מושלם, אלא גם כדי למנוע בעיות בריאותיות אחרות, לאו דווקא מתחום רפואת הפה, כגון: סוכרת, דמנציה, מחלות לב ובעיות פוריות. אבחון מוקדם וטיפול מניעתי, יכולים בהחלט לעזור ולמנוע ניתוחי חניכיים. אך חשוב לדעת שלפעמים, כדי לטפל בבעיות לטווח הארוך, הפתרון היחידי הוא טיפול כירורגי.
 
 
נשמח להציע לכם את כל הפתרונות המתקדמים בתחום כירורגיית הפה והלסת כדי לשמור על בריאותכם. צרו קשר ובואו ליהנות משקט נפשי ומטיפול מסור ומקצועי הניתן על ידי מומחים בתחום!