רופאי שיניים מומלצים

 

איך בוחרים רופאי שיניים מומלצים?


ללא היכרות מוקדמת קשה יהיה למטופל לקבוע את רמת המקצועיות והתאמתו של רופא השיניים לטיפול בבעיה האמורה, ויחד עם זאת רפואת הפה והשיניים היא תחום בר השפעה על כל אורחות החיים ואף יקר לטיפול לעתים, וחשוב לבחור מבין רופאי שיניים מומלצים ובעלי שם בלבד.
בחיפוש אחר רופא שיניים מומלץ להיוועץ בחברים ומכרים בסביבת המגורים, ואף לנצל את הרשתות החברתיות והקבוצות המקומיות על מנת לשאוב ביקורות חיוביות או שליליות על הרופא שיניים המחופש.
חשוב לדעת כי בין המגיבים עשויים להימצא בעלי אינטרס (דוגמת חברים ומקורבים של הרופא, מזכירת המרפאה וכדומה) ועל כן לא להתייחס להמלצה כלשונה כי אם לשאול במפורש: האם הרופא טיפל בך אישית? באיזה סוג טיפול מדובר? האם הטיפול התבצע בסביבה סטרילית וראויה? האם התורים במרפאה זמינים?
וכן שאלות נוספות הנוגעות לאופי הבעיה.במקרה של טיפולים יקרים ומורכבים דוגמת טיפולים דנטליים, ביצוע שתלים וכדומה, מומלץ לחפש באופן יזום מידע על רופאי שיניים מומלצים וכן באופן נקודתי על הרופא האמור, על ניסיונו, שיטות העבודה והטכנולוגיה במרפאה השיניים, סוג השתלים שהוא מבצע וכדומה.
בביקור ראשוני במרפאה ניתן להתרשם מאופי השירותים הנלווים, החל בניקיון וסביבת הטיפול, וכלה בשירותי עזר דוגמת סייעות לרופא השיניים, שירותי מזכירות וכדומה.
מרפאה מקצועית, אמינה ופעילה תדע לספק מעטפת שירותים כוללת למטופלים, וזאת לצד תחושת ביטחון ומרגוע גם יחד.

טיפולי השיניים מתחלקים לשני סוגים עיקריים:


  • טיפולי שיניים משמרים - טיפולי שיניים משמרים הם טיפולים המיועדים לשמור על בריאות הפה והשיניים הקיימות באמצעות תחזוקה וטיפול בליקויים קלים.
  • בין הטיפולים המשמרים נמצא טיפולי שיננית וניקוי שיניים, איטום חריצים, ביצוע סתימות וטיפולי שורש במקרה הצורך, שחזור לשן שבורה או פגועה וטיפולי חניכיים שונים.
  • ביצוע מעקב שוטף וטיפולי שיניים משמרים באופן מקצועי ויסודי על פי צורך לרוב ירחיקו וימעיטו באופן משמעותי טיפולים מורכבים יותר.
  • טיפולי שיניים משקמים - טיפולי שיניים משקמים אשר הצורך בהם עולה לאחר גרימת נזק מהותי לשן ו/או לחניכיים, ומיועדים להשיב לפה את יכולת התפקוד ו/או המראה האסתטי על פי צורך.
  • בטיפולים אלה ייכללו טיפולים דנטליים, ניתוחי חניכיים וסינוס, השתלת עצם, שתלים לסוגיהם, כתרים וטיפולים נוספים.
  • ביצוע טיפולי שיניים משקמים מתבצע כנגד אבחון מקיף הכולל צילומי רנטגן, תשאול ובחינת מצב רפואי לעומת צורך וזאת על ידי רופאי שיניים מנוסים ומקצועיים.
 
בתחומי הרפואה השונים, ניסיון וותק והכי חשוב תוצאה מוצלחת הם ההשיגים של כל רופא בתחומו, התוצאות שלנו והשביעות רצון שלכם הם המפתח להצלחה שלנו כמרפאת שיניים וותיקה, לכן הדעה האישית שלכם חשובה לנו מאוד.

מה שאתם חשבתם עלינו: