מי אנחנו

 

על המרפאה - מרפאת מומחים זכרון יעקב

 
ד"ר זילברשר - מרפאת מומחים בזכרון יעקב אשר הוקמה במטרה להעניק לכם את כל סוגי טיפולי השיניים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך שאיפה לשלמות ולמצוינות.
 
הצוות רואה בכם כחלק בלתי נפרד ממשפחת המרפאה, ולכן מקפיד להעניק לכל אחד ואחת מכם יחס אישי וחם. כמטופלי המרפאה תיהנו מליווי צמוד לאורך כל זמן הטיפול ותקבלו זימון לבדיקות תקופתיות, מתוך רצונו של הצוות לשמור על בריאותם.
 
צוות המרפאה מקפיד לשמור על אווירה רגועה ונינוחה במהלך הבדיקה והטיפול, ומקדיש זמן לשאלות שלכם ולמתן הסבר מקיף על תהליך הטיפול, מתוך אמפטיה מלאה והבנה כלפיכם.
 

על הצוות

 
 
ד"ר זילברשר אירנה
 
 
 
ד"ר זילברשר אירנה
 
רופאת שיניים (DMD) ומנהלת רפואית. אוחזת בתואר ד״ר ברפואת שיניים משנת 1983, כבוגרת אוניברסיטת סנט פטרסבורג. את התמחותה ביצעה התמחות בפריודונטיה (מחלות חניכיים) באותו מקום שלמדה. כיום היא עוסקת בעיקר בשיקומי פה מורכבים ואסתטיים, וממשיכה לעבור השתלמויות רבות באוניברסיטת ת״א ובחו״ל בתחום שיקומי הפה ואסתטיקת הפה.
 
 
 
 
 
ד"ר זילברשר לאוניד
 
 
 
ד"ר זילברשר לאוניד
 
רופא שיניים (DMD) בעל ניסיון של למעלה מ- 30 שנה בתחומים של השתלות השיניים וטיפולי שורש. סיים את לימודיו ב- 1980 באוניברסיטת סנט פטרסבורג ובעל תואר ד"ר ברפואת שיניים. באותו מקום עבר התמחות בכירורגיית פה ולסתות. כיום עוסק בעיקר בהשתלות דנטליות ובטיפולי שורש, ומקפיד לצאת להשתלמויות רבות בארץ ובחו"ל.
 
 
 
 
צוות המרפאה
 
במרפאת השיניים שלנו ישנו צוות מומחים מקצועי ומנוסה במגוון תחומים ברפואת שיניים, על מנת לספק לכם את כל טיפולי השיניים במקום אחד, לנוחותכם המלאה. צוות המרפאה קשוב, סבלני ואמפטי, ומקפיד על כל כללי האתיקה למענכם.
 
מרפאת מומחים זכרון יעקב
 

 

 
ד"ר זילברשר, מרפאת מומחים זכרון יעקב, כאן לשירותכם לכל בעיה או שאלה