הרמת סינוס סגורה - זילברשר מרפאת מומחים בזכרון יעקב

 
פעמים רבות, השתלת שיניים ושיקום מלא של הפה מהווים את סופו של מסע ארוך שכולל אינספור טיפולי שיניים מקדימים כמו טיפולי שורש, עקירות, שיננית והרמת סינוס.
 
התחנה האחרונה לפני השתלת שיניים חלופיות היא הרמת סינוס. זוהי פרקטיקה טיפולית שכיחה וידועה שמבוצעת לעיתים קרובות טרם השתלת שיניים בלסת העליונה.
הסינוסים הם מעין חללי אוויר שנמצאים מעל השיניים העליונות והדבר הראשון שנבדק לקראת ביצוע שתלים הוא, האם קיימת בהם כמות עצם מספקת על מנת לבצע את ההשתלה בצורה מושלמת.
 
ד"ר זילברשר - מרפאת מומחים בזכרון יעקב עם נסיון של למעלה מ-30 שנה. במרפאה מבצעים השתלות סינוס סגורות ופתוחות. לייעוץ או קביעת פגישה התקשרו או השאירו פרטים.
 
 
 
או
 
התקשרו עכשיו
 
 
 
 
 

הרמת סינוס סגורה או פתוחה - ההבדלים

 
אם אתם עומדים לקראת השתלת שיניים, בוודאי נתקלתם במונחים רפואיים שונים ובניהם הרמת סינוס פתוחה והרמת סינוס סגורה.
אז אם תהיתם מה ההבדל בניהם, אנו כאן כדי להסביר לכם. הרמת סינוס פתוחה הוא טיפול פולשני מעט, כעין ניתוח, בו חושף רופא השיניים את עצם הלסת ומשתיל לרצפת הסינוס תחליף עצם.

לעומת זאת, הרמת סינוס סגורה שמתבצע בצורה שמרנית יותר, פחות פולשנית ועם סיכוי נמוך יחסית לתופעות לוואי.
עם זאת, לא בכל מצב ניתן לבצע הרמת סינוס סגורה. מטרת הטיפול היא לעבות את העצם שמתחת לסינוס על ידי הרמת רצפת הסינוס ולכן, כאשר מדובר בטיפול פחות פולשני, יש צורך בכמות מספיקה של עצם התחלתית אצל המטופל.

 
השתלת סינוס סגורה | ד"ר זילברשר
 
 

הרמת סינוס סגורה – איך זה מתבצע בפועל?

 
מטרת הטיפול היא כאמור לעבות את העצם לקראת השתלת שיניים כדי שהשתל שמוחדר אליה יוכל להחזיק מעמד.
טיפול זה נדרש במקרים בהם בוצעה עקירה או שהייתה הזנחה ממושכת של השיניים וכתוצאה מכך נוצר תהליך של ספיגת העצם ואיבודה כך שהיא לא תצליח להחזיק את השתל ואת הכתר שיולבש עליו.

בהליך של הרמת סינוס סגורה מחדיר הרופא חומר דמוי עצם לתוך חלל הסינוס ומרים את רצפתו. במרבית המקרים מדובר בחומר שמגרה את העצם לגדול מחדש בחלל הסינוס.
תהליך זה נעשה אומנם בצורה כירורגית, אך מבלי לפתוח פתח ישיר אל חלל הסינוס. הפתח שקודחים לצורך החדרת השתל משמש גם עבור החדרת העצם שמגביה את רצפת חלל הסינוס כך שלמעשה זהו טיפול משולב שבו החדרת העצם וגם החדרת השתל מתבצעים מתוך פתח כירורגי אחד קטן.

 

מרפאת מומחים לביצוע הרמת סינוס סגורה

 
הרמת סינוס סגורה הינה פרקטיקה כירורגית עדינה מאוד וכמובן חשובה ביותר לקראת השתלת שיניים מוצלחת. המומחים של מרפאת ד"ר זילברשר, הינם מנוסים בתחום ועל כן יוכלו לבצע את הטיפול בצורה מיומנת ומדויקת. טיפול שמבוצע על ידי מומחה יוכל להבטיח אחוזי הצלחה גבוהים ולהפחית את הכאבים ואת תופעות הלוואי.

חשוב לזכור כי הרמת סינוס סגורה היא רק חלק אחד מתוך תהליך שלם של שיקום הפה כאשר בסופו יחזור הפה לתפקוד דנטלי מלא ולכן מאוד חשוב לבצע אותו רק אצל רופא שיניים מומחה.
 
 
 
נשמח להעניק לכם טיפול מסור ומקצועי שייתן לכם סיבה טובה לחייך. לתיאום תור במרפאה:
 
 
 
או
 
התקשרו עכשיו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך