ציפוי למינייט לשיניים לבנות וחיוך מושלם!

 
מראה שיניים בריא וחיוך צח הם חלק בלתי נפרד מקוד היופי המערבי. מלבד מראה אסתטי מראה שיניים אסטתי גם מסייע לביטחון העצמי, ליצירת קשרים בתקשורת שאינה מילולית, ומראה צעיר. לאורך השנים ניכרת שחיקה של ציפוי השן החיצוני, והשיניים נוטות לפתח כתמים, מראה לא אחיד וסדקים. לכן פותחו שיטות שונות לציפוי השיניים באמצעות חומרים מתקדמים להשבת החיוך הלבן והבריא. ציפוי שיניים למינייט הוא הציפוי המוביל, העמיד ביותר ובעל המראה הטבעי ביותר, שניתן למצוא כיום בעולם רפואת השיניים ואסתטיקת הפה
 

מהו ציפוי חרסינה למינייט

 
לשן ציפוי טבעי המגן על שכבת הדנטין, אשר מהווה את בסיס השן. ציפוי זה נקרא אמייל. הוא חלק ולבן ומהווה חלק מהרכב שן בריאה. עם השנים קיימת שחיקה של שכבת האמייל, סדקים, הופעה של כתמים ושינוי צבע על גבי האמייל, מה שלמעשה מאותת שהציפוי אינו ממלא עוד את תפקידו.

אחד הטיפולים הבולטים בתחום האסתטיקה הדנטלית הוא ציפוי למינייט. ציפוי שיניים למינייט הוא ציפוי איכותי אשר בא להחליף את שכבת האמייל, באמצעות שכבות דקיקות של עלי חרסינה לבנה, החומר הקרוב ביותר בהרכבו לציפוי האמייל הטבעי של השן. מדובר על ציפוי חרסינה דקיק העומד על 0.2 מ"מ בלבד. ציפוי למינייט מתאים להדבקה ולמיזוג על גבי שיניים בריאות בעלות ליקויים במראה ואובדן הציפוי הטבעי של השן.

ציפוי שיניים למינייט מהווה פתרון לא רק לשיניים שאיבדו מן הלובן שלהן אלא גם לשיניים מוכתמות, שבורות ואפילו לרווחים בין השיניים. ניתן לראות היום לא מעט אנשים עם חיוך לבן ובוהק ושיניים ישרות במבנה מושלם. לרוב מראה זה הוא תוצאה של הטיפול אשר מצליח כאמור, לכסות ולתת מענה לא רק לשיניים צהבהבות אלא לפגמים משמעותיים יותר.
.
 
ציפוי למינייט לשיניים לחיוך לבן ומושלם
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

היתרונות של ציפוי למינייט לשיניים

 
  • טיפול ציפוי שיניים למינייט אינו דורש הכנה משמעותית אינו פוגע במרקם הטבעי של השן. מלבד שיוף קל של שכבת האמייל העליונה ביותר לא נעשית הכנה מסיבית והשן נותרת במצבה הטבעי.

  • התאמת ציפוי לימינייט לשן הוא אינדיבידואלי לחלוטין לא רק מבחינת הצורה שמותאמת לכל אדם ולכל שן ושן באופן אינדיבידואלי, אלא גם ניתן לבחור בדיוק את הגוון המועדף עליכם בהתאם לגוון הטבעי של השיניים.

  • זהו טיפול מהיר ופשוט, ללא תופעות לוואי וכאמור גם כמעט ללא הכנה

  • ציפוי שיניים למינייט הוא ציפוי אופטימלי שאחת מתכונותיו היא החזרת אור, כך שהשן לא מאבדת מהמראה הטבעי והבוהק שלה. זאת בניגוד לציפויים שהיו בעבר שאינם מחזירים אור ומראה השן היה מט ולא בוהק.

  • הטיפול מתאים לכיסוי מגוון פגמים: כתמים, שברים וגם רווחים לא גדולים בין השיניים
 
 

ציפוי שיניים למינייט | לפני ואחרי

 
 
 
 
 

כיצד נעשה התהליך?


  • השלב הראשון בטיפול הוא בדיקת מצבן של השיניים. חשוב לוודא שהשיניים נמצאות במצב תקין לפני שעוברים להליך עצמו. מעבר לבדיקה קלינית שמבצע הרופא, הוא נעזר גם בצילומים, הן צילומים פנורמיים והן צילומים נוספים, וכן מדידות שונות. נבחן גם הגוון הטבעי של השיניים ובהתאם לכך נבחר גוון הציפוי.

  • כעת בעזרת הטבעה בחומר רך נבנית תבנית השיניים של המטופל אשר נשלחת למעבדה.

  • השלב הבא נועד לכך שהוצאה הסופית תהיה מושלמת. בשלב זה מיוצרים ציפויים זמניים המודבקים על השיניים ללא כל נגיעה בשן. הדמיה זו מאפשרת ביצוע שינויים בציפויים האמיתיים.

  • הכנת השיניים להדבקת ציפוי לימייניט: לאחר שאישר המטופל את מראה הציפוי לפי ההדמיה, עובר הרופא לשלב הכנת השיניים להדבקת ציפוי החרסינה. שכבה דקיקה מזגוגית השן מושחז ומוסר על מנת שיהיה מקום להדבקת הציפוי.

  • הדבקת הציפוי: השלב הבא הוא הדבקת הציפוי שהוכן במעבדה. ההדבקה נעשית באמצעות דבק יעודי שהוא חזק מאוד ומבטיח את הדבקת הציפוי היטב. זהו כמובן גם דבק שאינו מזיק או פוגע. הדבק יוצר איטום מוחלט בין השן לציפוי כך שאין אפשרות לדעת שמדובר בציפוי - הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מהשן.
 

הצלחת ציפוי שיניים למינייט - שילוב בין מיומנות לציוד מתקדם

 
על מנת לקבל תוצאות מושלמות, חשוב לבצע את התהליך אצל רופא שהוכשר לכך, רופא מיומן ובעל ניסיון רב באסתטיקה דנטלית בכלל ובתהליך ציפוי למינייט בפרט. מעבר למיומנות, הצלחת הפעולה תלויה גם בטכנולוגיה מתקדמת:
סורק אשר סורק את האזור ומעביר למחשב את המידות המדויקות ותוכנת מחשב שתאפשר הדמיה מדויקת ואפשרות ליצור את המראה האופטימלי.רוצה פתרון מושלם לכתמים בשן, שברים או סתם לצבע פחות רענן ובוהק? ציפוי שיניים למינייט הוא פתרון מצוין, יעיל ולא מורכב. במרפאת ד"ר זילברשר אנו מציעים לכם טיפול מעולה באמצעות רופא המומחה ומנוסה בתחום בשילוב אמצעים חדישים ומתקדמים.
 

שאלות נפוצות על ציפוי למינייט לשיניים

 
 
 
מהי עמידות הציפוי והאם הוא נדרש לתחזוקה ולחידוש?
 
למה מתאים ציפוי למינייט ולאיזה שימושים?
 
כיצד מתבצע הטיפול בפועל?
 
האם מדובר בטיפול אשר מיועד לכל השיניים בפה?
 
 
 
 
 
נשמח להציע לכם את כל הפתרונות האפשריים לשיקום הפה, בהתאם למצבכם הרפואי.
לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה, התקשרו עוד היום!