ד"ר זילברשר - מרפאת שיניים

מספר מקשר הסבר

מרפאת שיניים - ד"ר זילברשר

הלבנת שיניים

שיניים לבנות ובוהקות הן חלק בלתי נפרד מהמראה שלנו ומשפיעות משמעותית על החיוך שנחייך ועל הרושם ראשוני שניצור. עם זאת, יש לכך גם משמעות עמוקה יותר. אדם שאינו שלם עם מראה שיניו, יודע שהן צהבהבות או מוכתמות, יחייך פחות וישדר פחות לבביות. בכלל, הדימוי העצמי שלו והביטחון העצמי יהיו נמוכים. היום אין סיבה להתפשר על מראה השיניים. הלבנת שיניים שנעשית במרפאה מקצועית היא אפקטיבית וגם פשוטה וזולה יותר מאשר בעבר.


מה הסיבות לכך ששיניים מאבדות מצבען הלבן?

ישנן סיבות שונות לכך ששיניים יאבדו מהלובן שלהן:

  • התבגרות הגוף: כמו העור, השרירים או מערכות אחרות בגופנו, ככל שעובר זמן רב יותר, גם השיניים עוברות שחיקה מסוימת. הדבר בא לידי ביטוי גם בצבע שלהן. באופן טבעי הן נוטות להצהיב או להאפיר מעט, וזאת לפני שלוקחים בחשבון גורמים אחרים.
 
  • מזון: חלל הפה הוא התחנה הראשונה של המזון בגופנו. השיניים הן הראשונות הנוגעות במזון וחותכות אותו. חומרים שונים המופרשים מהאוכל, כולל מאוכל הנחשב בריא כמו ירקות ופירות ונספגים בשיניים. עם הזמן הם יוצרים שינוי מסוים בצבען. כמובן שככל שחומרים בריאים פחות השפעתם מזיקה יותר.
 
  • עישון: עישון לא רק יוצר שינוי איטי והדרגתי של צבע השן אלא יכול עם הזמן ליצור כתמים ולפגוע בצבע האחיד של השן.

שיטות להלבנת שיניים

ניתן היום לשמוע על שיטות שונות של הלבנת שיניים, כולל עט שבאמצעותו תלבינו את שיניכם. ככל שהשיטה קלה יותר להשגה וזולה יותר, כך היא במקרה הטוב פחות אפקטיבית ובמקרה הפחות טוב גם עלולה לגרום לנזקים. מומלץ מאוד לבצע הלבנת שיניים דרך מרפאה והתייעצות עם רופא המומחה באסתטיקה דנטלית. ישנן שתי שיטות עיקריות לביצוע ההלבנה דרך מרפאה:

הלבנה הנעשית במרפאה עצמה

שיטת ההלבנה הנעשית בתוך המרפאה מאיצה את התהליך ומביאה לכך שכבר מיד לאחר טיפול האורך כשעה ניתן לראות תוצאות. התהליך מואץ באמצעות קרן אור ממוקדת המגיעה ממנורת לד יעודית לטיפול זה. הטיפול כולל מריחת ג'ל הלבנה, שריכוזו חזק יותר מזה של ג'ל ההלבנה לשימוש ביתי. לאחר מכן המטופל מחכה כשעה כשקרן האור מהמנורה מוקרנת על השיניים ומאיצה את התהליך.

הלבנת שיניים ביתית​

בשיטה זו נבנה לכל מטופל סד בהתאם למבנה שיניו ופיו. את הסד ממלאים בחומר ההלבנה ומרכיבים אותו בלילה בזמן השינה. בשיטה זו ניתן לראות תוצאות לאחר כשבוע, גם בשל ריכוז נמוך יותר של חומר ההלבנה וגם כי אינו כולל את קרן האור המזרזת את התהליך. עם זאת, לבעלי שיניים רגישות השיטה הביתית מומלצת יותר. השיטה הכדאית נקבעת בכל מקרה לאחר בדיקות שונות שמבצע הרופא

תמיד חלמתם על חיוך בוהק ולבן כמו של כוכבים אמיתיים? חשבתם שהתהליך מורכב ויקר מדי? זה הזמן לראות עד כמה הדברים פשוטים ולא יקרים כפי שחשבתם. במרפאת ד"ר זילברשר נשמח ללוות אתכם בתהליך בשיטה שתבחרו, כשהטיפול ניתן על ידי מומחים באסתטיקה דנטלית.
נשמח להציע לכם את כל הפתרונות האפשריים לשיקום הפה, בהתאם למצבכם הרפואי. לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה, התקשרו עוד היום:
חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6824478

דילוג לתוכן