ד"ר זילברשר - מרפאת שיניים

מספר מקשר הסבר

מרפאת שיניים - ד"ר זילברשר

טיפולי שורש - מרפאת ד"ר זילברשר

טיפול שורש יכול להימנע...

כדאי להגיע פעם בחצי שנה ולעשות בדיקת שיניים שגרתית ובמידת הצורך לטפל, החלטה לא להגיע למרפאה, היא טעות. במקרים שכבר מגיע כאב השיניים, לרוב כבר אין ברירה אלא לבצע טיפול שורש.

מה גורם לבעיות שיניים שדורשות טיפול שורש?

ישנן שתי סיבות עיקריות שבגללן צריך לבצע לטיפול שורש: עששת עמוקה שהגיעה למוך השן או טראומה שעברו השיניים.

 היגיינה לקויה או טראומה לשן יכולים לגרום למצב שבו חיידקים יכולים לחדור מבעד לשכבות השונות של השן ולזהם את מוך השן.

 כתוצאה מכך נגרמה צצה דלקת ונוצר כאב בלתי יתואר. מצב כזה דורש טיפול שורש כדי להציל את השן.

מה עושים בטיפול שורש?

טיפול שורש מתבצע מתחת לקו החניכיים ובמהלכו מסלקים את רקמת מוך השן ומנקים את השורש: רופא השיניים מנקז את הזיהום שנוצר, מתקן את מבנה השן, סותם את החור בסתימה ולעתים גם בונה מבנה וכתר מסביב לשן הפגומה, בשביל לשחזר אותה ולשמור עליה, במידת הצורך.

 טיפול שורש שמתבצע בזמן הנכון וכמו שצריך יכול להציל את השן מעקירה. לכן, ברגע שהכאב צץ, כדאי לפנות למרפאה, להימנע מהכאבים ולמנוע טיפולים יקרים יותר

חוששים מפני טיפול שורש? יש פתרון!

אם אתם זקוקים לטיפול שורש, אבל מקבלים בכל פעם "רגליים קרות" לקראת הטיפול – אתם לא לבד. אנשים רבים חווים את אותה החוויה, בגלל זיכרונות לא נעימים מהעבר. אנחנו מציעים שיטה שתשנה לכם את התפיסה.

כיום יותר מתמיד קיימת מודעות כמה חשוב לשמור על השיניים הטבעיות שלנו, ושאין להן תחליף אמיתי. לשמחתנו, רפואת השיניים מתפתחת בקצב מסחרר, וכיום ישנם פתרונות גם בתחום טיפולי השורש (אנדודונטיה).

אנחנו נתקן את החוויות השליליות שלכם מהעבר, ונעניק לכם חוויה חיובית בהווה. באמצעות שילוב של טכנולוגיה מודרנית, ידע שנצבר שנים רבות, הרבה מחקרים בתחום ופיתוח שיטות חדשות, זמן הטיפול קוצר משמעותית ואפשר להגיע לתוצאות שישמרו על השיניים לטווח הארוך.

במרפאתנו משתמשים בשיטות שונות, חדשניות ובמכשור הכי מתקדם לביצוע הטיפול בהתאם למקרה ולסיים טיפול רק בישיבה אחד ללא תחושת כאב במשך הטיפול. והתוצאות? מדהימות!

בואו ליהנות משירות מקצועי אדיב ויחס חם ואישי! לקביעת תור והתאמת תוכנית טיפול, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אל המרפאה עוד היום

אולי יעניין אותך גם...

ציפוי למינייט

ציפוי למינייט

ציפוי למינייט – כל מה שצריך לדעת: מה זה בכלל ציפוי למינייט, מהם היתרונות והחסרונות ועוד…

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים

איך זה עובד, מי זקוק לשתלים דנטליים, האם כל אחד יכול לעבור את הטיפול? שאלות ותשובות בנושא שתלים דנטליים

שתלים דנטליים

הרמת סינוס

הרמת סינוס היא הליך כירורגי נפוץ בתחום השיניים שמתבצע לפני השתלת שיניים.מה מטרות הטיפול והאם ניתן לעשותו לכל אחד? לכל התשובות

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6824478

דילוג לתוכן