ד"ר זילברשר - מרפאת שיניים

מספר מקשר הסבר

מרפאת שיניים - ד"ר זילברשר

ציפוי למינייט לשיניים

ציפוי למינייט לשיניים – המדריך היחיד שתצטרכו

ציפוי למינייט לשיניים – המדריך היחיד שתצטרכו

ציפוי למינייט לשיניים / חרסינה – מרפאת ד"ר זילברשר

בכל פעם שאתם פותחים את הפה, אתם חושפים את השיניים הקדמיות שלכם, ואנשים רבים שמראה השיניים שלהם אינו אסתטי נוטים להסתיר חיוכים בשל כך, ולעתים אף נמנעים לגמרי מלחייך. ציפוי למינייט הוא פיתרון מצוין לבעיה זו – הוא מאפשר לכל אחד לצחוק בפה מלא ולהרגיש בנוח עם מראה השיניים הקדמיות שלו.

ציפוי למינייט לשיניים הוא הציפוי המוביל, העמיד ביותר ובעל המראה הטבעי ביותר, שניתן למצוא כיום בעולם רפואת השיניים ואסתטיקת הפה.
אין ספק כי מראה שיניים בריא וחיוך צח הם חלק בלתי נפרד מקוד היופי המערבי. מראה שיניים אסטתי גם מסייע לביטחון העצמי, ליצירת קשרים בתקשורת שאינה מילולית, ומראה צעיר. לאורך השנים ניכרת שחיקה של ציפוי השן החיצוני, והשיניים נוטות לפתח כתמים, מראה לא אחיד וסדקים. לכן פותחו שיטות שונות לציפוי השיניים באמצעות חומרים מתקדמים להשבת החיוך הלבן והבריא.

מרפאת בד"ר זילברשר רוצה שתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם. אם אתם מתלבטים לגבי ציפוי למינייט – אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות ולהפיג את כל החששות. לכל המידע שאתם צריכים לדעת – המשיכו לקרוא.

ציפוי למינייט לשיניים / חרסינה – מרפאת ד"ר זילברשר

בכל פעם שאתם פותחים את הפה, אתם חושפים את השיניים הקדמיות שלכם, ואנשים רבים שמראה השיניים שלהם אינו אסתטי נוטים להסתיר חיוכים בשל כך, ולעתים אף נמנעים לגמרי מלחייך. ציפוי למינייט הוא פיתרון מצוין לבעיה זו – הוא מאפשר לכל אחד לצחוק בפה מלא ולהרגיש בנוח עם מראה השיניים הקדמיות שלו.

ציפוי למינייט לשיניים הוא הציפוי המוביל, העמיד ביותר ובעל המראה הטבעי ביותר, שניתן למצוא כיום בעולם רפואת השיניים ואסתטיקת הפה.
אין ספק כי מראה שיניים בריא וחיוך צח הם חלק בלתי נפרד מקוד היופי המערבי. מראה שיניים אסטתי גם מסייע לביטחון העצמי, ליצירת קשרים בתקשורת שאינה מילולית, ומראה צעיר. לאורך השנים ניכרת שחיקה של ציפוי השן החיצוני, והשיניים נוטות לפתח כתמים, מראה לא אחיד וסדקים. לכן פותחו שיטות שונות לציפוי השיניים באמצעות חומרים מתקדמים להשבת החיוך הלבן והבריא.

מרפאת בד"ר זילברשר רוצה שתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם. אם אתם מתלבטים לגבי ציפוי למינייט – אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות ולהפיג את כל החששות. לכל המידע שאתם צריכים לדעת – המשיכו לקרוא

ציפוי למינייט

מהו ציפוי למינייט?

ציפוי למינייט היא שכבת חרסינה דקיקה, בעובי הנע בין 0.2 מ״מ ל-0.5 מ״מ, המודבקת לצד החיצוני של השיניים הקדמיות. שכבת החרסינה עשויה מתרכובות מתקדמות של חומר קרמי עם פולימרים ותוספים שונים, המבטיחות את עמידות הציפוי.

מה מטרתו של ציפוי שיניים למינייט?

ציפוי שיניים למינייט מסייע בתיקון פגמים לא חמורים במבנה השיניים הקדמיות ומעניק להן גוון לבן ונקי. הציפוי מסייע לסגור רווחים קטנים ובינוניים בין השיניים וליצור קו שיניים אחיד. הציפוי משמש גם לטיפול בסדקים, שברים קלים ועקמומיות בשיניים. דרגת העמידות הגבוהה של החרסינה מבטיחה כי שיניים שעברו ציפוי למינייט לא יישברו או יוכתמו בקלות, וכי המראה היפה שלהן יישמר לאורך שנים.

מהם שלושת השלבים של ציפוי חרסינה למינייט?

השלב הראשון מוקדש לתיאום ציפיות בין הרופא למטופל. בשלב זה מודדים את השיניים באמצעות גילוף אבחנתי (wax up), ויוצרים הדמיה של תוצאות הטיפול. כך, המטופל יכול לבחון את המראה העתידי של שיניו. בשלב השני מכינים את ציפוי השיניים במעבדה, ובמקביל, משייפים שכבה דקה מן השן הקיימת. בשלב השלישי והאחרון מדביקים את הציפויים לשיניים. שלב זה דורש סבלנות רבה הן מהרופא והן מהמטופל, כדי להבטיח שעבודת הציפוי תהיה איכותית ותישמר לשנים רבות.

ציפוי שיניים למינייט | לפני ואחרי

היתרונות של ציפוי למינייט לשיניים

ציפוי חרסינה בשיטת למינייט היא דרך מצוינת לשקם שיניים שנפגעו, נסדקו או נשברו, ללא התערבות פולשנית ועם תוצאות אסתטיות שרמתן גבוהה מאוד. יתרון נוסף של שיטה זו טמון בעובדה שאין צורך בהורדת שכבה עבה מהשן הקיימת, ולעתים אין צורך בהשחזות ובשיוף כלל. לבסוף, ציפוי למינייט הוא הליך פשוט, מהיר יחסית, ופחות יקר לעומת שיטות אחרות לציפוי שיניים. עם זאת, חשוב לזכור שהעבודה בשיטת ציפוי למינייט דורשת דרגת מיומנות גבוהה מצדו של הרופא המבצע.

ניתן לחלק את היתרונות של הלמינייט ל-5:

  1. טיפול ציפוי שיניים למינייט אינו דורש הכנה משמעותית אינו פוגע במרקם הטבעי של השן. מלבד שיוף קל של שכבת האמייל העליונה ביותר לא נעשית הכנה מסיבית והשן נותרת במצבה הטבעי.
  2. התאמת ציפוי לימינייט לשן הוא אינדיבידואלי לחלוטין לא רק מבחינת הצורה שמותאמת לכל אדם ולכל שן ושן באופן אינדיבידואלי, אלא גם ניתן לבחור בדיוק את הגוון המועדף עליכם בהתאם לגוון הטבעי של השיניים.
  3. זהו טיפול מהיר ופשוט, ללא תופעות לוואי וכאמור גם כמעט ללא הכנה
  4. ציפוי שיניים למינייט הוא ציפוי אופטימלי שאחת מתכונותיו היא החזרת אור, כך שהשן לא מאבדת מהמראה הטבעי והבוהק שלה. זאת בניגוד לציפויים שהיו בעבר שאינם מחזירים אור ומראה השן היה מט ולא בוהק.
  5. הטיפול מתאים לכיסוי מגוון פגמים: כתמים, שברים וגם רווחים לא גדולים בין השיניים
ציפוי למינייט לשיניים לחיוך לבן ומושלם
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

האם ציפוי למינייט מומלץ כטיפול בפגמים בצבע השיניים?

ציפוי שיניים הוא בדרך כלל לא המוצא הראשון לטיפול בפגמים בצבע השיניים, ובשלב הראשון מקובל לטפל בהם באמצעות הלבנה. רק במצבים שבהם הלבנת השיניים לא מביאה לתוצאה לבנה ונקיה מספיק, או כשעל השיניים מופיעים כתמים שהלבנה לא יכולה לטפל בהם, אזי ציפוי למינייט הוא הפתרון המומלץ ביותר.
ציפוי למינייט לפגמים בצבע השן

האם ציפוי למינייט מומלץ כטיפול בשיניים עקומות?

טיפול ליישור שיניים הוא ארוך מאוד ויקר, ובלא מעט מקרים ציפוי למינייט יוכל לסייע בהשגת תוצאה מצוינת, אך בצורה מהירה יותר וזולה, יחסית. ציפוי למינייט הוא גם דרך בטוחה ולא יקרה, המביאה לתוצאות אסתטיות מיידיות, גם לצורך טיפול ברווחים קטנים בין השיניים, שן עם שבר קטן או סדק, או בשינוי צורה בשיניים בעקבות שחיקה.

באילו מקרים ציפוי למינייט לשיניים אינו מתאים לטיפול במראה השיניים?

ישנם מצבים שבהם ציפוי למינייט אינו מתאים למטופל. למשל, מצבים של מיקום שיניים קיצוני או של שחזורים גדולים בשיניים שנעשו על ידי סתימות קומפוזיט. גם נסיגת חניכיים משמעותית עם חשיפת שורש השן בעומק של יותר מ-2 מ״מ היא מקרה שבו לא ניתן לבצע ציפוי חרסינה למינייט.

כמה זמן מחזיק ציפוי למינייט?


הציפוי שומר על מראה שיניים אסתטי לאורך שנים רבות, בכך אין ספק, אך הוא דורש תחזוקה יומיומית. לכן, הקפדה על צחצוח שיניים פעמיים ביום, שימוש במשחת שיניים איכותית ושטיפת הפה לאחר שתייה ואכילה של מוצרים המכתימים את השיניים ישמרו על מראה הציפוי לאורך זמן רב. נוסף על כך, מומלץ לבקר פעם בשנה אצל שיננית לצורך ניקוי.

 
ציפוי חרסינה למינייט ד"ר זילברשר

כיצד נקבע מחיר ציפוי למינייט?

מחיר הציפוי תלוי בגורמים שונים, ביניהם: מספר השיניים שרוצים לכסות בציפוי, רמת המורכבות של העבודה הנדרשת בהתאם לבעיה שהציפוי אמור לפתור, ורמת המומחיות והניסיון המקצועי של הרופא המטפל. ככלל, ניתן לומר שעלות הציפוי ליחידה אחת צפוי לנוע בין 3,000 עד 4,000 שקל, ויש לקחת בחשבון כי הציפוי מיושם בדרך כלל על ארבע שיניים לפחות. בסופו של דבר, עלותו של ציפוי למינייט היא אמנם גבוהה יחסית לשיטות ציפוי אחרות, אך בשל איכותו הגבוהה ועמידותו לשנים רבות, הרי שבטווח הארוך הוא משתלם יותר גם מהבחינה הכלכלית.

הצלחת ציפוי שיניים למינייט – שילוב בין מיומנות לציוד מתקדם

על מנת לקבל תוצאות מושלמות, חשוב לבצע את התהליך אצל רופא שהוכשר לכך, רופא מיומן ובעל ניסיון רב באסתטיקה דנטלית בכלל ובתהליך ציפוי למינייט בפרט. מעבר למיומנות, הצלחת הפעולה תלויה גם בטכנולוגיה מתקדמת:
סורק אשר סורק את האזור ומעביר למחשב את המידות המדויקות ותוכנת מחשב שתאפשר הדמיה מדויקת ואפשרות ליצור את המראה האופטימלי.
למי שרוצה פתרון מושלם לכתמים בשן, שברים או סתם לצבע פחות רענן ובוהק – ציפוי שיניים למינייט הוא פתרון מצוין, יעיל ולא מורכב. במרפאת ד"ר זילברשר אנו מציעים לכם טיפול מעולה באמצעות רופא המומחה ומנוסה בתחום בשילוב אמצעים חדישים ומתקדמים.

שאלות נפוצות על ציפוי למינייט לשיניים

ציפוי למינייט הוא ציפוי איכותי ועמיד במיוחד, אשר דומה בהרכבו ובהתנהגותו לשן הטבעית. במטרה לשמור על מראה לבן ובריא של הציפוי ושל השיניים. חשוב לשמור עליו ועל בריאות הפה והשיניים, באמצעות מספר פעולות. צחצוח שיניים פעמיים ביום במברשת רכה, שטיפת הפה לאחר צריכת מאכלים ומשקאות בעלי נטייה להכתמה (קפה, תה, קולה, שוקולד ומאכלים בעלי ריכוז גבוה של קופאין). בנוסף יש להשתמש במשחת שיניים מסירת כתמים ומלבינה וכן יש להימנע מעישון. כאמור כל אלו נכונים גם כדרך לשמירה על בריאות הפה ועל הציפוי אמייל הטבעי שלה.
תחזוקה נכונה ושמירה על בריאות הפה תבטיח עמידות ארוכת שנים של הציפוי ואין כל טווח נדרש וקבוע לחידוש הציפוי.

ציפוי שיניים למינייט מיועד להשגת מראה אסתטי ובמטרה להתגבר על פגמים במראה השן דוגמת שינוי בצבע, הכתמה וסדקים קלים.

מאחר ומדובר למעשה בתוספת המולבשת על גבי השן, גם אם דקיקה במיוחד, ציפוי למינייט עשוי לסייע גם בסגירת רווחים קלים בין השיניים, יישור סטיות קלות של השן, מילוי שברים זעירים ופגמים נוספים.

כאמור, הציפוי אינו בא לתת מענה לבעיות של בריאות השן, וככל שקיימות כאלה יש לטפל בהן בטרם ביצוע הציפוי על גבי השן.

ציפוי השיניים בשכבת למינייט מצריכה מדידה מדויקת של השיניים באמצעות משטח. בהתאמה למידות המשטח מתבצע תהליך ייצור של ציפוי אישי בהתאמה אישית לכל מטופל. במעמד הטיפול יבצע הרופא המטפל השחזה קלה של השיניים המיועדות לציפוי, על מנת להתאים בצורה מושלמת את המידות ובמטרה להביא להצמדות טובה של החומר אל השיניים ולעמידות מלאה וארוכת טווח. תהליך הציפוי מתבצע באמצעות טכנולוגיית חום מקומי ובאמצעות דבק שיניים מתאים. מדובר בהליך פשוט לביצוע וליישום אשר תוצאותיו ניכרות באופן מידי.

ככלל, ניתן לבצע ולהתאים ציפוי שיניים לכל השיניים בחלל הפה. יחד עם זאת, במרבית המקרים מדובר יהיה בטיפול אשר מבוצע לשיניים הקדמיות בלבד, שהן השיניים האחראיות על מראה הפה והחיוך. ההחלטה תבוצע על פי מצב הפה, צרכי המטופל ורצונו, ובכל מקרה מדובר בטיפול אשר מתבצע לרצפים של שיניים ולא לשן בודדה.

נשמח להציע לכם את כל הפתרונות האפשריים לשיקום הפה, בהתאם למצבכם הרפואי.
לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה, התקשרו עוד היום!
חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6824478

דילוג לתוכן