טיפולי שיניים משמרים

 
יש חשיבות גדולה מאוד לשמירה על בריאות השיניים שלנו. נכון שבימינו יש הרבה "פתרונות קסם" אבל כולנו היינו שמחים להימנע מפרוצדורות פולשניות בפה שלנו.
טיפולי שיניים משמרים -כשמם כן הם: טיפולים שנועדו לשמור על השיניים שלנו הן מבחינה רפואית והן מבחינה אסתטית.
ההמלצה שלנו היא לקבוע פגישה תקופתית לפחות פעם בחצי שנה, וטיפולי שיננית כל 3-6 חודשים לערך.
 
אצלנו בד"ר זילברשר - מרפאת שיניים מאמינים שחשוב לנקוט בכל המאמצים כדי לשמור על השיניים הטבעיות שלכם. תוכלו ליהנות אצלנו ממגוון טיפולי שיניים משמרים, שיאפשרו לכם לשמור על בריאות השיניים והחניכיים שלכם, וכך לשמור על החיוך שלכם לאורך זמן ולהימנע מכאבים ומטיפולים יקרים ומורכבים.
 
טיפולי שיניים משמרים לחיוך בריא ויפה
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי טיפולי השיניים המשמרים במרפאתנו

 
אנו מציעים במרפאה שלנו מגוון טיפולים משמרים לכל המשפחה, תחת קורת גג אחת.
כשאתם מגיעים למרפאה שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו טיפול של 360 מעלות ושאנו עושים את הטוב ביותר עבורכם.
 

הלבנת שיניים ביתית

 
באמצעות ערכה מיוחדת להלבנת שיניים ביתית ניתן להבהיר את השיניים בביתכם מבלי לגרום נזק לשיניים או לחניכיים שלכם. נשמח להתאים לכם ערכה מיוחדת, שתאפשר לכם לבצע את התהליך בנוחות מושלמת אצלכם בבית.
 

טיפולי שורש

 
אם לא תופסים את העששת בזמן, היא עלולה להתפשט ולהגיע עד למוך השן – אותה רקמה רכה שנמצאת בעומק השן, ומכילה גם עצבים. העששת יוצרת במקום לחץ, שיוצר כאב שיניים. בטיפול שורש למעשה מסלקים את הרקמה המודלקת, ואוטמים את תעלות השורש שעלולות להוביל חיידים מהפה לחניכיים ולעצם. טיפול זה מאפשר להציל את השן ולהימנע מעקירתה.
 

סתימות

 
אם העששת פוגעת בשן, יש להסיר את הרקמה הנגועה ולשחר את החלק החסר באמצעות חומר שחזור הנקרא גם סתימה – בעבר נהוג היה להשתמש בחומר על בסיס כספית, אך כיום ישנם חומרים מתקדמים המאפשרים לקבל תוצאה אסתטית וטובה יותר לאורך זמן.
 

עקירות

 
במידה והעששת יצרה דלקת שכבר הרסה את השן ולא ניתן להצילה, אין ברירה אלא לעקור את השן כדי להסיר את הנגע מהפה ולמנוע התפשטות של הדלקת לשיניים סמוכות.
 

טיפולי שיננית

 
כבר מגיל 4-5 ניתן להגיע לטיפולי שיננית, מדי חצי שנה. זוהי בדיוק התקופה שבה הרווחים בין השניים מצטמצמים, המשנן נהיה צפוף יותר וצריך עזקה להסיר שאריות אוכל ורובד חיידקים שלתים קשה להסיר בצחצוח. במהלך הטיפול היא תסיר משקעים ואבנית שמצטברים על השיניים ושעלולים לגרום לעששת ולדלקות חניכיים. כמו תוכלו לקבל הסבר כיצד לשמור על השיניים ועל היגיינת הפה.
 
טיפולי שיניים משמרים | שיננית
 

טיפולי השיניים מתחלקים לשני סוגים עיקריים:


  • טיפולי שיניים משמרים - טיפולי שיניים משמרים הם טיפולים המיועדים לשמור על בריאות הפה והשיניים הקיימות באמצעות תחזוקה וטיפול בליקויים קלים.
  • בין הטיפולים המשמרים נמצא טיפולי שיננית וניקוי שיניים, איטום חריצים, ביצוע סתימות וטיפולי שורש במקרה הצורך, שחזור לשן שבורה או פגועה וטיפולי חניכיים שונים.
  • ביצוע מעקב שוטף וטיפולי שיניים משמרים באופן מקצועי ויסודי על פי צורך לרוב ירחיקו וימעיטו באופן משמעותי טיפולים מורכבים יותר.
  • טיפולי שיניים משקמים - טיפולי שיניים משקמים אשר הצורך בהם עולה לאחר גרימת נזק מהותי לשן ו/או לחניכיים, ומיועדים להשיב לפה את יכולת התפקוד ו/או המראה האסתטי על פי צורך.
  • בטיפולים אלה ייכללו טיפולים דנטליים, ניתוחי חניכיים וסינוס, השתלת עצם, שתלים לסוגיהם, כתרים וטיפולים נוספים.
  • ביצוע טיפולי שיניים משקמים מתבצע כנגד אבחון מקיף הכולל צילומי רנטגן, תשאול ובחינת מצב רפואי לעומת צורך וזאת על ידי רופאי שיניים מנוסים ומקצועיים.
 
 
 
אנחנו כאן כדי לספק לכם מענה מקיף ומקצועי על כל נושא הנוגע לרפואת שיניים. נשמח תמיד לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את כל הפתרונות האפשריים כדי לשמור על בריאות הפה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה בכל שאלה ובקשה
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך