טיפולי שיניים משמרים

 
אצלנו בד"ר זילברשר - מרפאת שיניים מאמינים שחשוב לנקוט בכל המאמצים כדי לשמור על השיניים הטבעיות שלכם. תוכלו ליהנות אצלנו ממגוון טיפולי שיניים משמרים, שיאפשרו לכם לשמור על בריאות השיניים והחניכיים שלכם, וכך לשמור על החיוך שלכם לאורך זמן ולהימנע מכאבים ומטיפולים יקרים ומורכבים.
 

סוגי טיפולים ברפואה המשמרת

 
אנו מציעים במרפאה שלנו מגוון טיפולים לכל המשפחה תחת קורת גג אחת.
 

הלבנה ביתית

 
באמצעות ערכה מיוחדת להלבנה ביתית ניתן להבהיר את השיניים בביתכם מבלי לגרום נזק לשיניים או לחניכיים שלכם. נשמח להתאים לכם ערכה מיוחדת, שתאפשר לכם לבצע את התהליך בנוחות מושלמת אצלכם בבית.
 

טיפולי שורש

 
אם לא תופסים את העששת בזמן, היא עלולה להתפשט ולהגיע עד למוך השן – אותה רקמה רכה שנמצאת בעומק השן, ומכילה גם עצבים. העששת יוצרת במקום לחץ, שיוצר כאב שיניים. בטיפול שורש למעשה מסלקים את הרקמה המודלקת, ואוטמים את תעלות השורש שעלולות להוביל חיידים מהפה לחניכיים ולעצם. טיפול זה מאפשר להציל את השן ולהימנע מעקירתה.
 

סתימות

 
אם העששת פוגעת בשן, יש להסיר את הרקמה הנגועה ולשחר את החלק החסר באמצעות חומר שחזור הנקרא גם סתימה – בעבר נהוג היה להשתמש בחומר על בסיס כספית, אך כיום ישנם חומרים מתקדמים המאפשרים לקבל תוצאה אסתטית וטובה יותר לאורך זמן.
 

עקירות

 
במידה והעששת יצרה דלקת שכבר הרסה את השן ולא ניתן להצילה, אין ברירה אלא לעקור את השן כדי להסיר את הנגע מהפה ולמנוע התפשטות של הדלקת לשיניים סמוכות.
 

טיפולי שיננית

 
כבר מגיל 4-5 ניתן להגיע לטיפולי שיננית, מדי חצי שנה. זוהי בדיוק התקופה שבה הרווחים בין השניים מצטמצמים, המשנן נהיה צפוף יותר וצריך עזקה להסיר שאריות אוכל ורובד חיידקים שלתים קשה להסיר בצחצוח. במהלך הטיפול היא תסיר משקעים ואבנית שמצטברים על השיניים ושעלולים לגרום לעששת ולדלקות חניכיים. כמו תוכלו לקבל הסבר כיצד לשמור על השיניים ועל היגיינת הפה.
 
 
אנחנו כאן כדי לספק לכם מענה מקיף ומקצועי על כל נושא הנוגע לרפואת שיניים. נשמח תמיד לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את כל הפתרונות האפשריים כדי לשמור על בריאות הפה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה בכל שאלה ובקשה: 077-3169231.